Erdal Moda Teks. İthalat ve İhracat

ERDAL MODA TEKSTIL ÜRÜNLERİ  İTHALAT – İHRACAT firması; NEOTEX, EvTekstili,bayan iç giyim, Hazr Giyim ve moda sektörüne ürün desteği veren ve moda trendlerini takip ederek vizyonunu sürekli yenileyen bir şirkettir. Bayan iç/ Hazır giyim sektörünü canlı tutmak için sarfettiğimiz çaba-ürünlerimizdeki çeşitlilikten anlaşılabilmektedir.Sürekli değişen ve gelişen moda ve Hazır giyim  sektörüne; NeoTex, alternatif raşel, tekstronik, jakartronik ve süpersonik ve estekik  ürünler sunmaktayız. Daha atraktif ve üretken bir sektör için yenlikleri takip etmekteyiz.

Yerli ürünlerin yanısıra modaya destek vermek için;NEOTEX, raşel Makinalarında dikişsiz pareo – plaj kıyafeti imal ediyoruz. Ürünlerimizin kanserojen made içermemesine azami özen göstermekteyiz. Bizim için insan sağlığı her şeyin başında gelmektedir.

ABOUT US

ERDAL MODA TEKSTIL URUNLERI  ITHALAT – IHRACAT  is a company which follows the worldwide  fashion trends and always innovate his vision and goals . Women’s underwear sector spending to keep the effort alive can understand the diversity in our products. we offer alternative rasheltronik, textronik, jacquardtronic chopperbar and supersonic products for costantly changing and evolving fashion industry.we follow worldwide innovation in industry for more attractive and productive fashion.Fashionable as well as making imports for domestic products to support.we take care maximum for not contain carcinogenic of imported products. Human health is one thing for us all.

WhatsApp chat