Likralı Dantel Çeşitlerimizle Bayan İç giyim İmalatçılarına Bant Dantel Ürün Tedarik etmekteyiz. Bunun Haricinde Likralı Tül, Çorap Danteli,Ev Tekstili için Güpür,Rijit Dantel, Sakallı Dantel Ürünlerimizle Tekstil Aksesuar Sektöründe Faaliyet Göstermekteyiz.

Sakallı Dantel Çeşitlerimiz Desen bakımından zengindir.Desen Sorgulaması için lütfen İrtibata geçiniz. Numunelerden Ücret Alınmamaktadır. Boyama Hizmetimizde Mevcuttur.

Çorap Dantelleri; Bu Gruptaki Dantel Çeşitlerimiz genellikle iç giyim sektöründe kullanılan Dantel grubu ile aynı özellikte elastik danteller grubundandır.Kullanım Alanı geniç bir ürün olan bu danteller, bayan giyimi – hazır giyim sektöründe yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Rijit Dantel: Bur Gruptaki Danteller genellikle bayan hazır giyimde kullanım alanı bulmaktadır.Moda Kıyafet üreriminde tercih edilen bu dantellerde tüketim oldukça fazladır.

Pamuk Dantel: Bu Grum Danteller de yine bayan hazır giyiminde ağırlıklı olararak kullanılmakta olup, kısmen çorap ve dış giyimdede kullanılmaktadır.

Güpür Ev Tekstili Sektöründe yoğun kullanılmaktadır. Ev Tekstili Haricinde, Gelinlik İmalatı vesaire bir çok alanda Süsleme Aksesuarı olarak kullanım alanı bulmaktadır.

Likralı Tül ve Likrasız Tül: Bu Tül Grubu Bayan Hazır Giyim, İç Giyim Dış Giyim Ve Kısmen de başka sektörlerde Süsleme Aksesuarı olarak tercih edilmektedir.